بدحجابی گناه کبیره | بدحجابی فسق آشکار و گناه علنی

بسیاری می­پرسند چرا این مقدار بر مسئله حجاب تأکید می­کنید؛ گناه بدحجاب چه ارتباطی به دیگران دارد؛ هرکس را در گور خود می­گذارند؛ گذشته از این مهم اینه که دلت پاک باشه حجاب مهم نیست!

حجاب چیست؟ | چرا حجاب و چرا چادر؟

قبل از هر چیز ابتدا تعریف ساده‌ای از حجاب خواهیم داشت و سپس به جنبه‌های مختلف پیرامون این موضوع می‌پردازیم: حجاب عبارت است از پوشش، ستر و حائل بین دو چیز، درمجموع آنچه با آن زن مسلمان خود را می‌پوشاند و این پوشش ملاک‌هایی را در برمی‌گیرد...

دلت باید پاک باشه | توجیه عجیب برخی از بدحجابان

بیشتر اوقات با این مسئله مواجهیم که فرد در مقابل اعتراض دیگران به نوع پوشش نامناسبش می‌گوید: دلت باید پاک باشه!

مردها چشم هایشان را ببندند | ما چرا حجاب را رعایت کنیم؟

بعضی دیگر این مورد را دستاویز خود قرار می‌دهند تا از کم‌کاری درزمینهٔ پوشش مناسب دوری جسته و آن را گردن دیگری بیندازند! خداوند متعال در آیه 30 سوره مبارکه نور ابتدا در مورد چشم‌پوشی مردان سخن گفته و آنان را از نگاه‌های آلوده به گناه منع نموده است...

2 تا تار مو | مشکلات مملکت را حل کنید دو تا تار موی من مشکلی نداره!

بعضاً دیده‌شده است که می‌گویند آقا تمام مشکلات مملکت را حل کردید و حالا به فکر حجاب هستید و 2 تا تار مو!

هر کس را در گور خود می گذارند | بدحجابی ما ارتباطی به دیگران ندارد

گروه دیگر با این جمله قصد فرار به جلو دارند! اتفاقاً ما نیز همین را تائید و تأکید می‌کنیم چراکه کلام خداوند در قرآن مجید است که 5 بار تکرار شده است.[1] که: (وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَى)

من از چادریا بهترم و اهل زیارت عاشورا و انجام مستحبات هستم

نماز شب می‌خوانم یا انفاق زیادی می‌کنم! گروه بعدی این دسته از افراد هستند، آنان می‌گویند ما ظاهرمان این‌گونه است درصورتی‌که اهل نماز شب و نیکوکاری و کمک به همنوعان هستیم! شاید زبان حال اینان مطابق شعری‌ست که می‌گوید:

چادر حجاب برای پاکان و نقاب برای فاسقان

این دسته افراد بهانه‌ای به‌مراتب کلیشه‌ای را دستاویز قرار داده‌اند! آنان می‌گویند چادر نه‌تنها حجاب نیست بلکه نقاب است!

برای اینکه با الفاظی چون «امل» و «ارتجاعی» خطاب می کنند بدحجاب شدیم

متأسفانه عده‌ای تحت‌فشار اطرافیان و جو حاکم بر جوامع اعم از خانوادگی و اجتماعی از ارزش‌ها و فضیلت‌های خود چشم‌پوشی می‌کنند و به دیگران می‌پیوندند؛ این مورد تنها در مسئله حجاب و عفاف نیست...

بدحجابی روشی برای همسریابی | برخی دختران بدحجاب با این شیوه به دنبال یافتن همسر هستند

داستان یوسف7و قصه در چاه افتادنش را کمتر کسی نشنیده و یا نخوانده است! (فَلَمَّا ذَهَبُواْ بِهِ وَأَجْمَعُواْ أَن يَجْعَلُوهُ فِي غَيَابَةِ الْجُبِّ)

حجاب بدون عفاف | چادری بی حیا

وقتی از حجاب و عفاف صحبت می‌شود، ناخودآگاه ذهن ما به سمت‌وسوی پوشش بانوان می‌رود، البته که بحث حجاب و عفاف در مورد ایشان پررنگ‌تر است اما این دلیل بر حصر نیست،

حیا چیست؟ | عفاف و حیا | انواع و اقسام حیا

عفاف از شرم و حیا سرچشمه می‌گیرد و تمام حرکات و سکنات انسان را در برمی‌گیرد، چه رفتار بیرونی و چه اغراض و نیات درونی را، چه خوب است با مفهوم شرم و حیا هم آشنا شویم: حيا در لغت، به معناى شرم داشتن است كه در مقابل آن، وقاحت و بى‏ شرمى قرار دارد.

عفاف بدون حجاب | بدحجابانی که مدعی پاک بودن هستند

چه کسانی داعیه عفاف دارند بی‌آنکه مقید به رعایت حجاب اسلامی باشند؟! مثل معروف آب‌وآتش یکجا جمع نمی‌شود وصف حال این گروه است!

چادر الکی | چادرهایی که چهار دور نیستند و محافظت نمی کنند!

در دهه اخیر با رواج بی‌عفتی و بدحجابی؛ الحق و الانصاف تنوع چادر هم رشد فزاینده‌ای داشته است...اما چقدر به کارکرد و جایگاه چادر توجه شده است، همان است که در این فرصت بدان خواهیم پرداخت...

برای کنترل چشم چرانی همسر خود بدحجاب شدم تا به کسی نگاه نکنه!

گروه دیگر مدعی‌اند برای جلوگیری از چشم‌چرانی همسر خود بدحجابی می‌کنند تا بدین‌وسیله، همسرشان احساس کمبود و نیاز نکند تا بدین واسطه مجوزی باشد برای چشم‌چرانی و هوس‌بازی‌اش!

به درخواست همسرم بدحجاب شدم | بیماری هیستری و خود کم بینی یکی از عوامل بدحجابی

گروه دیگر تحت‌فشار همسران بدحجابی پیشه کرده‌اند؛ مرد با ادای روشنفکری و تحمیل بدحجابی بر همسر خویش، می‌کوشد تا خود و همسرش را اجتماعی جلوه دهد! به‌راستی مگر برهنگی برابر با اجتماعی بودن است؟ اگر چنین باشد که حیوانات در صدر جدول اجتماعی بودن قرار می‌گیرند!

خبرنامه