کتاب مسلمان شناسنامه ای | فروش اینترنتی

5 آذر 1395
1486

کتاب مسلمان شناسنامه ای | فروش اینترنتی

📕 معرفی اجمالی کتاب «مسلمان شناسنامه ای»

♦️ در کتاب حاضر نقش بصیرت دینی مسلمانان شناسنامه‌ای در عصر حاضر به چالش کشیده شده است. ابتدا در خصوص هدف خلقت، تفاوت عبادت و عبودیت، حقیقت کمال و انواع تقوا توضیح داده شده سپس مباحثی مانند خداشناسی و خداپرستی، چیستی دین، فلسفه دشمنی شیطان با بشر و ... مطرح شده است.

♦️ در ادامه مهمترین دلایل عقب‌ماندگی جوامع مسلمین در سه محور بررسی شده است که عبارتند از: مهمترین دلایل گرفتاری جوامع مسلمین (مهجوریت قرآن)، مهمترین دلایل فردی گرفتاری در زندگی (فراموشی معاد، ترک نماز، عاق والدین) و همچنین مهمترین دلایل اجتماعی گرفتاری در زندگی (ترک امر به معروف و نهی از منکر، مدگرایی، تجملات، کم فروشی، ماهواره، اینترنت و ...)

♦️ نهایتاً در خصوص اشتغال زنان و دختران و تأثیر آن در جامعه به طور مفصل مباحثی مطرح شده و ازدواج، حجاب، حیا، غیرت، توسل و توبه به عنوان انواع راهکارهایی جهت سالم‌سازی جامعه معرفی شده‌اند.

این کتاب در 445 صفحه و با قیمت 18000 تومان روانه بازار شده است.

برای خرید کتاب می توانید وجه آن را به همراه هزینه پستی به شماره حساب 92839346 بانک تجارت و یا شماره کارت 5859831036885019 بنام سعید وطن دوست خادملو (نویسنده کتاب) واریز نموده و شماره شناسه و آدرس خود را به شماره همراه 09905995441 پیامک نموده و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین می توانید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اقدام نمایید.
لینک پرداخت مبلغ کتاب (18000 تومان) روی تصویر پایین کلیک کنید تا به درگاه پرداخت آنلاین اینترنتی متصل شوید

درگاه پرداخت اینترنتی آنلاین بنیاد مذهبی ثامن

 

 

 

 

 

 

 نظرتان را ارسال نمایید